Forum Cafeneaua Trandafirul rosu-Poze
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

A venit,a venit VARA!

+8
Adi
Bibi
anitanna-6
patrunjica
vyky2010
felycuty
Beta
administrator-Admin
12 participanți

Pagina 13 din 43 Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 28 ... 43  Urmatorul

In jos

A venit,a venit VARA! - Pagina 13 Empty Re: A venit,a venit VARA!

Mesaj  anitanna-6 Mar Iul 02, 2013 4:11 pm

Miracle Drink este o băutură consumată de chinezi de foarte mult timp, pentru menţinerea unui stil de viaţă sănătos.
Lui Seto, un bolnav de cancer pulmonar, un celebru nutriţionist din China i-a recomandat să o consume timp de 3 luni, iar rezultatele nu au întârziat să apară. Seto s-a vindecat de cancer.
Pentru a face acest suc, ai nevoie de o sfeclă roşie, un morcov şi un măr, toate crude. Se spală bine, se taie cubuleţe, se pun în blender (cu tot cu coajă) cu puţină apă plată şi sucul se bea imediat.
Acest suc va ajuta în următoarele afecţiuni: Previne dezvoltarea celulelor canceroase, preveni bolile de ficat, rinichi, pancreas şi poate vindeca ulcerul, întăreşte plămânii, previne atacurile de cord şi tensiunea arterială ridicată.
Citeşte mai mult pe unica.ro.
A venit,a venit VARA! - Pagina 13 Miracle_drink_juice_19238900mir
anitanna-6
anitanna-6

Mesaje : 7803
Data de înscriere : 20/09/2010
Varsta : 79
Localizare : Galati

http://www.anitanna.wordpress.com

Sus In jos

A venit,a venit VARA! - Pagina 13 Empty Re: A venit,a venit VARA!

Mesaj  anitanna-6 Mar Iul 02, 2013 4:12 pm

A venit,a venit VARA! - Pagina 13 Tb3g

Bun venit,va multumesc ca-mi sunteti alaturi!
anitanna-6
anitanna-6

Mesaje : 7803
Data de înscriere : 20/09/2010
Varsta : 79
Localizare : Galati

http://www.anitanna.wordpress.com

Sus In jos

A venit,a venit VARA! - Pagina 13 Empty Re: A venit,a venit VARA!

Mesaj  anitanna-6 Mar Iul 02, 2013 4:31 pm

Nu căutaţi iubirea prea departe...
Am cunoscut iubirea când nu ştiam s-o strig
În mâna sfânt-a mamei ce mă-nvelea de frig.
În ochi-i plini de lacrimi, în grijile-i tăcute,
Când sufletu-mi de înger ştia să o asculte.

Am cunoscut-o apoi în cântul ciocârliei,
În floarea de alun... şi-n foşnetul câmpiei
În strigătul de frate şi grija de bunic,
În primul fir de iarbă şi-n greierul cel mic.

În picături de ploaie, în roua de pe flori,
În geana răsărită a soarelui din zori.
Iubirea stă să cadă pe stelele din cer
Şi este-acolo sus şi-n zori când ele pier.

Câtă iubire Doamne ai pus pe lângă noi !
Dar orbi cum suntem azi şi-n suflete prea goi,
Împovăraţi de griji, sau gând de-navutire,
Nu ne mai pasă Doamne… călcăm peste iubire.

    Sa ai o zi frumoasa si racoroasa si soarele din suflet sa nu-ti lipseasca....

A venit,a venit VARA! - Pagina 13 523120_223584081101344_476020105_n
Elly
anitanna-6
anitanna-6

Mesaje : 7803
Data de înscriere : 20/09/2010
Varsta : 79
Localizare : Galati

http://www.anitanna.wordpress.com

Sus In jos

A venit,a venit VARA! - Pagina 13 Empty Re: A venit,a venit VARA!

Mesaj  anitanna-6 Mar Iul 02, 2013 9:46 pm

A venit,a venit VARA! - Pagina 13 3sxl
anitanna-6
anitanna-6

Mesaje : 7803
Data de înscriere : 20/09/2010
Varsta : 79
Localizare : Galati

http://www.anitanna.wordpress.com

Sus In jos

A venit,a venit VARA! - Pagina 13 Empty Re: A venit,a venit VARA!

Mesaj  anitanna-6 Mier Iul 03, 2013 1:51 pm

Buna dimineata,bun venit!
 
Postarea de azi nu-i o rețetă, e o idee. Ideea liniștitoare a unui început de zi bun. Cu o cană de cafea neagră, puțină paine  de casa cu secara si  putina faina neagra... domina faina alba,cu seminte de in,de floarea soarelui si susan.., ouă fripte fără ulei (cele fierte-s mai sănătoase dar azi îmi permit dezmăț), o salată din roșii de Cudalbi ori Matca...cu măsline de cine știe de pe unde și un pic de ulei de măsline, cu telemea peste care am presărat oarece ierburi uscate (oregano, busuioc.menta...). Micul dejun e o promisiune  promisiunea că va fi bine în ziua care urmează. Îmi place să mă țin de promisiuni, ori măcar să lupt pentru ele până la capăt. Azi n-ar trebui să lupt dar ar fi bine să mă asigur cumva că va fi o zi bună.  Să fiți (fim) sănătoși,dar si mult iubiti si binecuvantati!
A venit,a venit VARA! - Pagina 13 Mic-dejun-cu-masline-01-400x268
A venit,a venit VARA! - Pagina 13 Mic-dejun-cu-masline-02-400x268
 
A venit,a venit VARA! - Pagina 13 Mic-dejun-cu-masline-03-400x268
A venit,a venit VARA! - Pagina 13 Mic-dejun-cu-masline-04-400x268
anitanna-6
anitanna-6

Mesaje : 7803
Data de înscriere : 20/09/2010
Varsta : 79
Localizare : Galati

http://www.anitanna.wordpress.com

Sus In jos

A venit,a venit VARA! - Pagina 13 Empty Re: A venit,a venit VARA!

Mesaj  anitanna-6 Mier Iul 03, 2013 2:16 pm

A venit,a venit VARA! - Pagina 13 Ion624tmd116yj3q2-1Buna dimineata!Buna sa va fie ziua,bun venit!
Postarea de azi , e o idee. Ideea liniștitoare a unui început de zi bun. Cu o cană de cafea neagră,in care am pus putin lapte.In fiecare dimineata,ai mei rad de mine si-mi spun,draga noastra,dar tu ce bei ,nu este cafea ci ..lapte cu putin cafea;le dau perfecta dreptate! Asa imi place sa beau cafeaua dimineata...incercati si o sa vedeti cat de buna este.. si nici nu face rau!? Razz: exceptand pe cea virtuala,din care poti bea,cu privirea,cate pofetesti!?Embarassed flower A venit,a venit VARA! - Pagina 13 A8be7e690453f3bebc0c76e530225fdd puțină paine de casa cu secara si putina faina neagra… domina faina alba,cu seminte de in,de floarea soarelui si susan..cu oua fierte,ca cele fierte-s mai sănătoase,cu o salată din roșii de Cudalbi ori Matca…cu măsline și un pic de ulei de măsline,cu cas proaspat de oaie din cel cum se fface pe la mine in sud de Moldova...si va fi o zi perfecta,  va fi o zi bună. Să fiți (fim) sănătoși,dar si mult iubiti si binecuvantati!A venit,a venit VARA! - Pagina 13 2b4ee534-df9c-4782-832f-8bcce1e420ff
A venit,a venit VARA! - Pagina 13 Alimente-glicemie-180x180
A venit,a venit VARA! - Pagina 13 1eff2616-53db-4bce-9987-83c1ed64c34e
A venit,a venit VARA! - Pagina 13 57cb9e93-c97e-465c-b3c2-040698b3a196Va multumesc pentru vizite,Beta....
anitanna-6
anitanna-6

Mesaje : 7803
Data de înscriere : 20/09/2010
Varsta : 79
Localizare : Galati

http://www.anitanna.wordpress.com

Sus In jos

A venit,a venit VARA! - Pagina 13 Empty Re: A venit,a venit VARA!

Mesaj  anitanna-6 Mier Iul 03, 2013 2:26 pm

A venit,a venit VARA! - Pagina 13 879j
In linistea diminetii de vara..te astept sa vii! Pentru prietenele mele dragi de pe net! Sa fiti binecuvantate!
anitanna-6
anitanna-6

Mesaje : 7803
Data de înscriere : 20/09/2010
Varsta : 79
Localizare : Galati

http://www.anitanna.wordpress.com

Sus In jos

A venit,a venit VARA! - Pagina 13 Empty Re: A venit,a venit VARA!

Mesaj  Beta Mier Iul 03, 2013 4:17 pm

Very Happy Smile Smile Multumesc pentru retete si gandurile frumoase. Pupici.[img]A venit,a venit VARA! - Pagina 13 Jh5 [/img]
Beta
Beta

Mesaje : 1167
Data de înscriere : 28/09/2010

Sus In jos

A venit,a venit VARA! - Pagina 13 Empty Re: A venit,a venit VARA!

Mesaj  anitanna-6 Mier Iul 03, 2013 10:50 pm

A venit,a venit VARA! - Pagina 13 Hvd

Bun venit!
anitanna-6
anitanna-6

Mesaje : 7803
Data de înscriere : 20/09/2010
Varsta : 79
Localizare : Galati

http://www.anitanna.wordpress.com

Sus In jos

A venit,a venit VARA! - Pagina 13 Empty Re: A venit,a venit VARA!

Mesaj  anitanna-6 Joi Iul 04, 2013 11:22 am

Buna dimineata! O zi frumoasa alaturi de sot si cei dragi.Dimineata la mine este racoroasa la 18 grade,placuta,iar cafeaua imi aduna gandurile din  ani si   ma simt bine.. doar putin ingandurata ca nu mai suntem cum eram..odata! O spui si tu mereu pentru ca o simti,la fel ca si mine... Zi buna si binecuvantata!
 A venit,a venit VARA! - Pagina 13 Qej4
anitanna-6
anitanna-6

Mesaje : 7803
Data de înscriere : 20/09/2010
Varsta : 79
Localizare : Galati

http://www.anitanna.wordpress.com

Sus In jos

A venit,a venit VARA! - Pagina 13 Empty Re: A venit,a venit VARA!

Mesaj  Beta Joi Iul 04, 2013 5:05 pm

Very Happy Smile Da am spus mereu dar nu voi mai spune pentru ca drumul deja s-a format. Fiecare si-a schimbat formula de comunicare si-a gasit alt loc mai caldut unde comunica mai bine iar in rest fiecare isi vede de ale lui. Am tot incercat sa fac sa semene macar cu ce a fost dar nu se poate. Alta data eram toate pe o pagina si un forum acum se alearga din pagina-. pagina si pe saituri de socializare. Timpul este putin si atunci asta-i rezultatul. Eu una cat voi putea voi fi constanta in rest cum va fi.[img]A venit,a venit VARA! - Pagina 13 9ghj [/img]
Beta
Beta

Mesaje : 1167
Data de înscriere : 28/09/2010

Sus In jos

A venit,a venit VARA! - Pagina 13 Empty Re: A venit,a venit VARA!

Mesaj  anitanna-6 Vin Iul 05, 2013 11:52 am

Buna ziua,
Indraznesc sa intervin si sa ma alatur sustinerii ca, intre Lorena si George, exista o atractie totala, atat trupeasca cat si sufleteasca, creandu-se astfel o armonie evidenta. Mintea nemaiputand sa functioneze in mod rational in situatia aceasta, fiind inutil si neindicat, de altfel, renuntarea la sine prin intelegerea deplina a celui alaturat, in favoarea intregirii lor, este de multe ori considerata, din pacate, la cei doi, ca fiind facuta ca un compromis, dar in sens peiorativ, si nu pozitiv si natural asa cum o astfel de situatie sentimentala o reclama.
Daruirea totala in bratele celuilalt este determinata de existenta unui sentiment minunat, cel de IUBIRE.
Faptul ca FRUMOSUL si BUNATATEA emana din plin din cei doi Pisoi, mai ales in conditii nefavorabile lor, ne face sa vibram alaturi de ei si sa speram cu ardoare ca dragostea lor sa fie atat de inaltatoare incat sa nu poata fi atinsa si distrusa de rautatile celor din casa dar si din afara ei.
Sustinerea noastra este generata de toti FACTORII care contribuie la formarea felului lor ADORABIL de a fi, exprimat prin frumusete, bunatate, atractie, gingasie, priviri, tonul si inflexiunile vorbirii, atingeri trupesti, sarutari, mangaieri, alinturi, ZAMBET, dragoste, respect, modestie s.a., atribute pozitive care nu pot fi sesizate, intr-o armonie perfecta ca a lor, la ceilalti concurenti.
Acest complex de calitati n-ar poate fi generat, sustinut si amplificat decat de o INTELIGENTA superioara, apanata cu o educatie corespunzatoare, aspect ce face sa apara ca total nefondate afirmatiile celor care au pareri contrare fata de capacitatile intelectuale a le celor doi Pisoi – a caror gandire s-a dovedit a fi, de multe ori, cu mult peste gandirea celor din casa.
De aceea, apreciez pe dei care isi exprima sustinerea fata de cei doi INDRAGOSTITI, mai ales in modul in care este facuta in cadrul acestui Blog minunat.
O zi minunata!
Am primit acest comentariu pe blogul meu de la ADI> Nu stiu cine este ,dar va rog sa-mi spuneti ce parere aveti!?



A venit,a venit VARA! - Pagina 13 1011385_548325561890566_570383564_n




anitanna-6
anitanna-6

Mesaje : 7803
Data de înscriere : 20/09/2010
Varsta : 79
Localizare : Galati

http://www.anitanna.wordpress.com

Sus In jos

A venit,a venit VARA! - Pagina 13 Empty Re: A venit,a venit VARA!

Mesaj  anitanna-6 Vin Iul 05, 2013 11:59 am

A venit,a venit VARA! - Pagina 13 G5ko

Sunt doi tineri din emisiunea mireasa... sunt suparati, frumosi sufleteste,dar marginalizati de toti din casa pentru ca se situeaza pe primele locuri de  4 luni si ceva;sunt atacat si  jigniti si de sustinatorii celor din casa... Urat ce se intampla,de ce oameni buni,le siluiti sufletul pur,curat ,inca inocent????Ce nu va place???Frumusetea fizica si mai ales cea sufleteasca pe care o emana ,o arata si-o dezvaluiesc zi de zi???? Tandretea,mangaierile,protectia pe care i-o acorda el ,ei,??Bunatatea sufleteasca, politetea si bunul simt, afectiunea dintre ei??? Sa auzim de bine!
anitanna-6
anitanna-6

Mesaje : 7803
Data de înscriere : 20/09/2010
Varsta : 79
Localizare : Galati

http://www.anitanna.wordpress.com

Sus In jos

A venit,a venit VARA! - Pagina 13 Empty Re: A venit,a venit VARA!

Mesaj  anitanna-6 Vin Iul 05, 2013 12:17 pm

Alexandra Alex
Ce e atacata Lorena de hateri prin acele sms -uri foarte dure citite expres de vaida din cele 5 foi un lot de 10 pe zi pline de jigniri (bine ca pe aplay se aude si cand ea vorbeste Razz ) . Oare atat de greu de digerat a fost logodna ei ? Nu mai stiu ce sa mai scrie si sa mai speculeze , sa inventeze ca nu o iubeste mama ,ca are un trecut patat , ba de fostii , ba ca se pupa cu zgomot ( pai ia sarutati-va cu limba cu lavaliere pai voi nu pleoscaiti? sau INTR-UN SHOW MATRIMONIAL E INTERZIS ???NUMAI LA AI VOTRI DACA SE PUPA IN VARFUL BUZELoR CAND ISI ADUC AMINTE, E DRAGOSTE ADEVARATA FARA FLUTURI DOMNE CA AIA AU AMORTIT DE ATATEA DISCUTII DE PREMIU , CONCURS SI BANI ...
Ba ca pe 9 sept george o va striga mirela si pe copilul nenascut..si tot felul de sf-uri scrise fara logica . Parca prea multa ura , prea multa patima , sa dai bani sa injuri L&G in loc sa -ti incurajezi preferatii ( apropo le mai stiti numele macar ?) , si cine sunt fanii cei mai agresivi ???? Sms-uri trimise de LG-sti se cunosc , se disting prin calitate ,coerenta , cursivitate si lipsa de agresivitate ...
Lore e atacata dur , cum de cine ? de antifani care nu-si mai revin dupa gala , de cei care pana sambata cand si-au facut bagajele si au mai facut trotuarul 2 zile tot urlau si o aratau cu degetul ....de cei din casa care isi inchipuie ca lore le baga pumnul pe gat si nu-i lasa sa spuna cele 2 cuvinte magice pe care le spun de 10 luni NU COMentez, de cei care le arunca intepaturi la fiecare os intins de Vaida ....
.....degeaba ...in zadar ... sunt imuni la toate atacurile de joata speta pentru ca sunt in lumea lor se iubesc , dati pe mute si schimbati canalul ,cand se saruta ca tot se uita cei 40 % care ii sustin .



A venit,a venit VARA! - Pagina 13 1002773_548317831891339_1204787526_n
anitanna-6
anitanna-6

Mesaje : 7803
Data de înscriere : 20/09/2010
Varsta : 79
Localizare : Galati

http://www.anitanna.wordpress.com

Sus In jos

A venit,a venit VARA! - Pagina 13 Empty Re: A venit,a venit VARA!

Mesaj  anitanna-6 Vin Iul 05, 2013 12:20 pm

A venit,a venit VARA! - Pagina 13 Kz0n

multumesc ,Beta.. pentru ca ziua sa va fie perfecta!
anitanna-6
anitanna-6

Mesaje : 7803
Data de înscriere : 20/09/2010
Varsta : 79
Localizare : Galati

http://www.anitanna.wordpress.com

Sus In jos

A venit,a venit VARA! - Pagina 13 Empty Re: A venit,a venit VARA!

Mesaj  anitanna-6 Vin Iul 05, 2013 1:58 pm

A venit,a venit VARA! - Pagina 13 R1m4
Bun venit!
 Tot ce ne doboara ne intareste... O zi buna!
anitanna-6
anitanna-6

Mesaje : 7803
Data de înscriere : 20/09/2010
Varsta : 79
Localizare : Galati

http://www.anitanna.wordpress.com

Sus In jos

A venit,a venit VARA! - Pagina 13 Empty Re: A venit,a venit VARA!

Mesaj  anitanna-6 Vin Iul 05, 2013 1:59 pm

Fii înţelept
Nu te speria de gesturile mele,
Tu cel care mă vezi,
Oricât de aprigă mi-ar fi mişcarea.
Fii înţelept şi bucură-te.
Eu sunt asemenea elicei avionului,
Neputincioasă până-i poţi vedea rotirea -
Ucigător este doar locul paşnic unde
Elicea avionului se-nvârte invizibilă.
Tu teme-te numai de spaţiu-n care
Îţi pare cum că nu exist, şi plângi
Numai în vântul transparent care m-ascunde.
poezie de Ana BlandianaA venit,a venit VARA! - Pagina 13 Lfbr


                         flower
anitanna-6
anitanna-6

Mesaje : 7803
Data de înscriere : 20/09/2010
Varsta : 79
Localizare : Galati

http://www.anitanna.wordpress.com

Sus In jos

A venit,a venit VARA! - Pagina 13 Empty Re: A venit,a venit VARA!

Mesaj  Beta Vin Iul 05, 2013 3:24 pm

Very Happy Smile I love you flower [img]A venit,a venit VARA! - Pagina 13 F6rp [/img]
Beta
Beta

Mesaje : 1167
Data de înscriere : 28/09/2010

Sus In jos

A venit,a venit VARA! - Pagina 13 Empty Weekend fericit draga mea !

Mesaj  Beta Sam Iul 06, 2013 3:28 pm

Very Happy Smile I love you [img]A venit,a venit VARA! - Pagina 13 9rn4 [/img]
Beta
Beta

Mesaje : 1167
Data de înscriere : 28/09/2010

Sus In jos

A venit,a venit VARA! - Pagina 13 Empty Re: A venit,a venit VARA!

Mesaj  anitanna-6 Dum Iul 07, 2013 12:38 pm

SPERANTA
Patru lumanari ardeau incetisor, si daca ascultai cu atentie puteai chiar sa le auzi vorbind:
Prima a spus:
-Eu sunt Linistea. In ziua de astazi oamenii au uitat ca pot face parte din viata lor…
Flacara s-a micsorat din ce in ce mai mult si s-a stins.
Apoi a vorbit cea de a doua:
-Eu sunt Credinta. Oamenii spun ca pot sa traiasca foarte bine si fara mine, nu cred ca mai are vreun rost sa ard…
Cand a terminat de vorbit, si aceasta s-a stins.
-Eu sunt Iubirea, a spus cea de a treia. Nu mai am putere sa ard, oamenii ma dau la o parte ca pe un lucru fara valoare, ei uita sa-i iubeasca chiar si pe cei mai apropiati oameni din viata lor…
O adiere blanda care trecea pe langa ea a stins-o fara sa vrea.
Un copil a intrat in incaperea unde mai ardea o singura lumanare, si vazandu-le pe celelalte trei stinse, a inceput sa planga.
-Voi ar trebui sa fiti mereu aprinse…
Cea de a patra lumanare i-a soptit usor:
-Nu-ti fie frica, atat timp cat eu ard, le putem reaprinde pe celelalte. Eu sunt Speranta!
Cu ajutorul ei, copilul le-a reaprins si pe celelalte.
Flacara Sperantei sa arda mereu in sufletu tau… pentru ca tu sa ai o viata plina de Liniste, Credinta si Iubire!A venit,a venit VARA! - Pagina 13 E1e9add86f0ebd31548696d
FIECARE ZI SA ITI FIE MAI BUNA SI VIATA MAI USOARA!
anitanna-6
anitanna-6

Mesaje : 7803
Data de înscriere : 20/09/2010
Varsta : 79
Localizare : Galati

http://www.anitanna.wordpress.com

Sus In jos

A venit,a venit VARA! - Pagina 13 Empty Duminica placuta!

Mesaj  Beta Dum Iul 07, 2013 1:40 pm

Very Happy Smile [img]A venit,a venit VARA! - Pagina 13 3cvi [/img]
Beta
Beta

Mesaje : 1167
Data de înscriere : 28/09/2010

Sus In jos

A venit,a venit VARA! - Pagina 13 Empty Re: A venit,a venit VARA!

Mesaj  vyky2010 Dum Iul 07, 2013 7:34 pm

Buna ziua fetelor!Sa aveti o dupa amiaza de duminica placuta cu multa liniste sufleteasca!
vyky2010
vyky2010

Mesaje : 160
Data de înscriere : 23/09/2010
Varsta : 78
Localizare : Pitesti

Sus In jos

A venit,a venit VARA! - Pagina 13 Empty Re: A venit,a venit VARA!

Mesaj  anitanna-6 Lun Iul 08, 2013 2:19 am

A venit,a venit VARA! - Pagina 13 Xo35
anitanna-6
anitanna-6

Mesaje : 7803
Data de înscriere : 20/09/2010
Varsta : 79
Localizare : Galati

http://www.anitanna.wordpress.com

Sus In jos

A venit,a venit VARA! - Pagina 13 Empty O saptamana plina de reusite si bucurii !

Mesaj  Beta Lun Iul 08, 2013 5:20 pm

Very Happy Smile [img]A venit,a venit VARA! - Pagina 13 Oz7 [/img]
Beta
Beta

Mesaje : 1167
Data de înscriere : 28/09/2010

Sus In jos

A venit,a venit VARA! - Pagina 13 Empty Re: A venit,a venit VARA!

Mesaj  anitanna-6 Mar Iul 09, 2013 1:21 pm

Nu-i refuza nici o sansa prieteniei ! Noi ,oamenii, alegem prea mult rational si prea putin cu inima , alegem prea mult cu ochii si prea putin cu sufletul…Niciodată nu se stie ce are un om de oferit ! De multe ori, oameni care par a avea cel mai putin de oferit, au în suflete cele mai nebănuite comori" .
O zi de marti cu vara in suflet ,va doresc tuturor,dragi prieteni virtuali!
O zi cu binecuvantari,frumoasa pentru dragalasii nostii....pentru pisicuti si dna Cristina!


A venit,a venit VARA! - Pagina 13 993615_550129141710208_1815950788_n

A venit,a venit VARA! - Pagina 13 211389_100001393806131_943966003_qAseara,am plecat de pe aici,cand coment.erau in toi;mi s-au parut mai multe, ca niciodata???O zi perfecta si spor,reusite in toate!

A venit,a venit VARA! - Pagina 13 1013770_550129795043476_985254429_n
anitanna-6
anitanna-6

Mesaje : 7803
Data de înscriere : 20/09/2010
Varsta : 79
Localizare : Galati

http://www.anitanna.wordpress.com

Sus In jos

A venit,a venit VARA! - Pagina 13 Empty Re: A venit,a venit VARA!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 13 din 43 Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 28 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum